Wielki powrót do szkoły z serią SuperLED! Oświetleniowy #backtoschool

Stało się! Dziś ruszyliście na podbój szkoły! Czy macie już wszystkie niezbędne akcesoria do odrabiania zadań lekcyjnych?


Oświetlenie to niezbędny element wyposażenia biurka każdego ucznia. To, w jaki sposób oświetlimy to miejsce ma wpływ na komfort dziecka podczas odrabiania lekcji. Nowoczesne lampy biurkowe wykonane zostały w technologii LED. Lampka biurkowa emituje światło o barwie neutralnej nie wpływającą na zmęczenie oczu podczas czytania czy też pisania. 

 

Duży wybór lamp biurkowych od SuperLED Poland z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi!


W naszej ofercie proponujemy lampki z dowolną możliwością regulacji ustawienia kąta światła. Długie ramię wykonane zostało z elastycznego materiału, a sama lampa zapewnia bardzo dobre parametry oświetleniowe.

W nowej serii lamp, w wybranych modelach zastosowano zasilanie akumulatorowe dzięki czemu lampka świeci nawet po odłączeniu od zasilania ( model widoczny na zdjęciu powyżej )

Poniższy model zainspirowany został nowoczesnymi trendami oświetlenia ledowego. Podstawa wykonana z przezroczystego tworzywa PCV z wbudowaną diodą dzięki czemu lampka spełnia dwie funkcje : oświetlenia biurkowego oraz efektownej ozdoby świetlnej w pomieszczeniu.

Więcej modeli lampek biurkowych znajdziecie tutaj:

https://superledpoland.pl/szukaj?szukaj=tak&fraza=lampka+biurkowa

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię