Transport

 

0 zł

Odbiór osobisty

Zamówione produkty możesz odebrać w naszych salonach w Bydgoszczy, Toruniu, Osielsku i Pabianicach.

 


 

10,99 zł

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.

 


 

14,00 zł

Przesyłka kurierska - płatność z góry

Zamówienia realizujemy przez kuriera GLS. Istnieje możliwość wyboru innego kuriera. O tym fakcie proszę poinformować nasz dział sprzedaży w momencie składania zamówień. Towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin w dni robocze - pod warunkiem złożenia zamówienia przez Klienta do godz. 12.

 


 

18,00 zł

Przesyłka kurierska - za pobraniem

Zamówienia realizujemy przez kuriera GLS. Istnieje możliwość wyboru innego kuriera. O tym fakcie proszę poinformować nasz dział sprzedaży w momencie składania zamówień. Towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin w dni robocze - pod warunkiem złożenia zamówienia przez Klienta do godz. 12.

 


 

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniach powyżej 300 zł otrzymuejsz przesyłkę GRATIS!