O nas

SuperLED - oświetlenie dla domu i firmy - firma godna zaufania

SuperLED Poland to rodzinna firma założona w 2009r zajmująca się importem, produkcją oraz dystrybucją. W swojej ofercie posiada szeroki wybór oświetlenia LED, lamp dekoracyjnych, ogrodowych, technicznych a także akcesoria w najniższych cenach. Produkty SuperLED Poland charakteryzują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem. Każdy produkt posiada niezbędne certyfikaty UE oraz gwarancję min. 24 miesiace!

 

 

Zakupy z dbałością o klienta

Naszym klientom zapewniamy transport, dogodne formy płatności, liczne promocje oraz rabaty. Służymy także pomocą w doborze odpowiedniego oświetlenia LED. Superled Poland to również bezpieczne zakupy, przyjazny system składania zamówień oraz gwarancja na wszystkie produkty. Jako producent i dystrybutor zapewniamy konkurencyjne ceny. Nasze produkty są powszechnie dostępne na rynku oświetleniowym w kraju.

Rozwój i innowacje z SuperLED Poland

W naszych działaniach stawiamy na innowacyjne rozwiązania w technologii oświetleniowej. Nasze produkty tworzymy w oparciu o najnowsze rozwiązania, które zaspokoją każdego odbiorcę. Dbamy o to, aby każdy klient miał dostęp do dużej gamy produktów oświetlenia LED od źródeł światła - żarówek, paneli i taśm LED po oprawy, kinkiety, a także oświetlenie ogrodowe. 

 

Produkty SuperLED bliżej Was

Jako prężnie rozwijająca się firma chcemy być blisko naszych klientów i partnerów biznesowych, dlatego wciąż otwieramy nowe punkty handlowe i hurtownie w całej Polsce zwiększając sukcesywnie zasięg działania. Obecnie SuperLED to trzy punkty stacjonarne - w Bydgoszczy, Osielsku i Toruniu.

 

Jesteśmy z Wami także na portalach społecznościowych:

 

Rozwijaj się razem z nami! Postaw na SuperLED Poland.