O nas

Szeroki wybór oświetlenia LED - Firma godna zaufania

SuperLEDPoland to jedna z największych sieci detalicznych w Polsce oferująca szeroki wybór oświetlenia ledowego, w najniższych cenach. Produkty SuperLED Poland charakteryzują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem. Każdy produkt posiada niezbędne certyfikaty UE.

Od 2009 roku wypracowujemy pozycję czołowego dystrybutora oświetlenia, a także solidnego partnera biznesowego oferując dogodną formę franczyzową.

Zakupy z dbałością o klienta

Naszym klientom zapewniamy transport, dogodne formy płatności, liczne promocje oraz rabaty. Służymy także pomocą w doborze odpowiedniego oświetlenia LED. Superled Poland to również bezpieczne zakupy, przyjazny system składania zamówień oraz gwarancja na wszystkie produkty. Jako producent i dystrybutor zapewniamy konkurencyjne ceny. Nasze produkty są powszechnie dostępne na rynku oświetleniowym w kraju.

Rozwój i innowacje z SuperLED Poland

W naszych działaniach stawiamy na innowacyjne rozwiązania w technologii oświetleniowej. Nasze produkty tworzymy w oparciu o najnowsze rozwiązania, które zaspokoją każdego odbiorcę. Dbamy o to, aby każdy klient miał dostęp do dużej gamy produktów oświetlenia LED od źródeł światła - żarówek, paneli i taśm LED po oprawy, kinkiety, a także oświetlenie ogrodowe. 

Produkty SuperLED bliżej Was

Jako prężnie rozwijająca się firma chcemy być blisko naszych klientów i partnerów biznesowych, dlatego wciąż otwieramy nowe punkty handlowe i hurtownie w całej Polsce zwiększając sukcesywnie zasięg działania. Obecnie SuperLED to trzy punkty stacjonarne - w Bydgoszczy, Osielsku i Toruniu.

Jesteśmy z Wami także na portalach społecznościowych:

Rozwijaj się razem z nami! Postaw na SuperLED Poland.  

 

 


 

Dlaczego my?

  • możliwość zwrotu w ciągu 14 dni

  • szybka przesyłka - 24 godziny

  • bezpieczne zakupy i ochrona kupujących

  • fachowa obsługa i doradztwo

  • najlepszej jakości produkty oświetleniowe

  • najniższe aktualne ceny na rynku

  • ponad milion zadowolonych klientów!


 

Dane firmy: 

                                                

SuperLED Poland

ul. Lipowa 4, 86-021 Żołędowo

NIP: 554-183-49-14

Nr rachunku bankowego: 39 2490 0005 0000 4500 1462 8828